Ürün Sepetinize Eklendi !
Teknolojinin En Full Hali
Teknolojinin En Full Hali
Sepetim 0,00 TL
Satış Politikası Sözleşmesi

Müşteri memnuniyetini ve dürüst ticareti esas alan Satış Politikamız gereğince, kalite politikamızın esaslarından hiçbir zaman ve hiçbir koşulda taviz verilmeyecektir. Satış anlaşmalarında veya sipariş teyidinde belirtilen şartlara aynen uyulacaktır. Mağazamızdan müşteriye sevk edilen ürünlerin aynen mağazamızdan müşteriye ulaşması için paketleme ve sevkiyatta gerekli önlemlere önem verilecektir. İş ortaklarımız ve müşterilerimiz ile iletişime ve zamanında ve doğru bilgilendirmeye önem verilecektir.

Dürüst ve ilkeli ticaret her zaman için değişmez ilkemiz olacaktır.

Temelleri 2014 yılında atılan 2020 Yılında ise Kurumsal olarak Teknoloji ve Bilişim sektöründe hizmet vermeye başlayan FullTech Bilişim değişen ve gelişen teknolojiye adapte olmak ile beraber ürün yelpazesini devamlı güncel tutarak kaliteli ve uygun fiyatlarıyla Sıfır ve 2. Elde Bilgisayar, Bilgisayar Bileşenleri, Çevre birimleri ve Sarf Malzemeleri ile Bireysel ve Kurumsal Müşterilerine Profosyonel Teknik ekibi ve Çağrı Merkezi ile Türkiye'nin bütün bölgelerinde hizmet vermeyi hedefleyen bir kuruluştur.

detay
detay
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et